Chata s vlastním soc. zařízením

Velká chata se zastřešenou terasou. V dolní části je vybavený kuchyňský kout, obývací část s rozkládací pohovkou a TV. Sprchový kout s WC, ložnice se dvěma válendami s úložným prostorem. Nahoře se pak nacházejí dvě samostatné ložnice. V každé z nich jsou dvě válendy s úložným prostorem.  Základní vybavení chaty: TV, sedačka, sporák, rychlovarná konvice, chladnička, židle, stůl, polštáře a přikrývky. Chata je osazena několika elektrickými přímotopy.  Chata je určena primárně pro 6 osob, ale další dvě se mohou vyspat bez problémů na pohovce v obývací části.  Spotřebovaná el. energie v této chatě je účtována dle stavu odpočtových hodin a dle platného ceníku a je vyúčtovaná na konci pobytu.

Před nástupem ubytování je nutné složit v HOTOVOSTI vratnou kauci 2000,-
Doba minimálního pobytu - 2 noci
Cena vč. až 8 osob za noc - 1400,-

K ceně 1400,- / noc budou připočteny poplatky dle platného ceníku:

Spotřeba el. energie dle skutečného stavu, automobil, motorka, pes, poplatky obecnímu úřadu...
Veškeré poplatky mimo spotřebovanou el. energii jsou splatné v den nástupu ubytování. 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ: 

!!!Zatím se na obou chatách stále pracuje, nedokážeme říci, zda budou v létě v provozu.
Budeme se snažit udělat pro to všechno, aby v provozu už byly. Myslíme si, že se to spíše stihne.
Rezervaci chaty můžeme přijmout, ale zatím bez záruky, že se vše stihne včas a chata tedy bude k dispozici.

Je tedy zapotřebí mít radši promyšlenou i variantu, pokud by se chata nestihla dodělat a připravit...!!!

První fotky....

Na fotkách je vidět místnost, kde bude obývací pokoj s kuchyní, oba podkrovní pokojíky, strmější schodiště do patra, pokoj ve spodní části chaty a výhled z patra chaty.

S první chatou to zatím vypadá nadějně. Chata má hotové stropy, podlahy, je vymalovaná, má všechny dveře, okna.

V této chatě nám chybí kuchyňská linka, která je objednaná a chybí obložit koupelna. Obklad máme již nakoupený, jen potřebujeme mít k dispozici řemeslníka a domluvit s ním termín obložení. Samozřejmě ještě chybí i ostatní nábytek, kromě postelí. Ale to už považujeme za maličkost. 😉

Tato chata by tedy s největší pravděpodobností měla být v létě v provozu, jen nevíme, jestli už bude v měsíci květnu, to bych mohla vědět ke konci příštího měsíce.

Druhá chata je ještě stavba. Příští týden by se měly nahazovat stěny. Stropy v patře jsou hotové. Po té se budou pokládat podlahy, montovat schodiště a bude se dokončovat strop v přízemní části a bude se pokračovat dále.