Ubytování

CHATY, STANY, KARAVANY

2-lůžková / 4-lůžková - dvouchata / 4-lůžková-samostatná / 5-lůžková / 6-lůžková / s vlastním soc. zař. / stany-karavany

Ubytování je možné v chatách, ve vlastních stanech, karavanech či obytných autech. Areál je vybaven přípojkami 230V s odpočtovými hodinami. Nabízíme také celoroční stání vlastního karavanu v areálu. Ubytovací kapacita k 1.12.2019 činí 135 lůžek. Pro stany, karavany a obytná vozidla je počet míst omezený pouze prostorem areálu.

Ubytování v chatách (po předchozím objednání) je možné od 14:00 do 20:00 hodin. Ubytování s vlastním stanem, karavanem nebo obytným vozem je možné od 9:00 do 20:00 hodin.

Upozornění pro ubytované v chatách: chatu není možné předat z provozních důvodů před 14:00 hodinou a zároveň je nutné v den odjezdu předat chatu personálu areálu do 10:00 hodin. V areálu je pak možné zůstat déle.

KAUCE: pro ubytované platí nutnost při nástupu ubytování uhradit v hotovosti vratnou kauci!

- chata bez sociálního zařízení -1000,-/pobyt
- chata se sociálním zařízením - 2000,-/pobyt
- stan, karavan, obytný automobil - 100,-/pobyt
- přípojka 230V - 60,-/noc (vyúčtování po ukončení pobytu dle skutečnosti)

P O Z O R : psi jsou vítáni, je však důležité mít sebou platný očkovací průkaz.
V opačném případě není ubytování možné!!!

Vybavení chat: klasické válendy, deky, polštáře, povlečení (ZDARMA od 3 nocí), stolek, židle,skříň, chladnička a el. proud. Některé chaty mají bezbariérový přístup, stejně tak jako sociální zařízení vyhrazené pro vozíčkáře.

Všichni ubytování jsou povinni dodržovat PROVOZNÍ ŘÁD!


2-lůžková chata

2-lužková chata

Malá samostatná chatička s nezastřešenou terasou, jednou místností se dvěma válendami, stolkem, židlemi, skříní a chladničkou.

 


4-lůžková chata - typ dvou chataChata 4-lůžková - typ dvouchaty

Chata s velkou společnou zastřešenou terasou pro oba vchody. Za vstupními dveřmi je malá předsíň s pohovkou, kterou lze použít jako přistýlku, skříň, stolek, židle a chladnička. Spací část ve které jsou čtyři klasické válendy je oddělena od předsíňky závěsem.


4-lůžková chata - samostatná

4-lůžková chata - samostatná
Chata s velkou zastřešenou terasou a jednou velkou místností s chladničkou, stolem, židlemi a skříní. V chatě jsou čtyři klasické válendy.


5-lůžková chata - typ dvou chata

5-lůžková chata - dvouchata
Chata s velkou společnou zastřešenou terasou pro oba vchody. Za vstupními dveřmi je malá předsíň s pohovkou - přistýlkou (pátým lůžkem), skříň, stolek, židle a chladnička. Spací část ve které jsou čtyři klasické válendy je oddělena od předsíňky závěsem.


6-lůžková chata - typ dvou chata

6-lůžková chata - dvouchata
Chata s velkou společnou zastřešenou terasou pro oba vchody. Za vstupními dveřmi je pohovka - přistýlka (sedmé lůžko), skříň, stolek, židle a chladnička. Spací část ve které jsou dvě klasické válendy a dvě palandy je oddělena závěsem. (na fotce je to ta vzdálenější chata, tedy vpravo)

 


Chata s vlastním sociálním zařízením

Chata s vlastním sociálním zařízením
Chata s velkou zastřešenou terasou. Za vchodovými dveřmi je kuchyňský kout, stůl, židle, sedačka (rozložitelná - spaní pro další dvě osoby) a televize. Dále se ve spodní části nachází koupelna se sprchovým koutem a WC a dále pokoj se dvěma válendami. V horním patře jsou dvě ložnice. V každé ložnici jsou dvě klasické válendy. Chata je vybavena nástěnnými elektrickými přímotopy. Veškerá spotřebovaná elektrická energie je vyúčtována po skončení pobytu dle skutečného stavu.

!!! Chaty budou od 19.6.2020 připravené k provozu. Již jsou skoro dodělané, je tedy možné si je rezervovat, už to můžeme garantovat 😀 !!!

 


Stany, karavany, obytné vozy

Stany, karavany, obytné vozy
Pro tyto případy jsou v areálu velké zatravněné plochy s možností připojení k přípojce 230v. Toto připojení je zpoplatněno dle platného ceníku - Nutno nahlásit předem a připojovací kabel řádně označit dle pokynů personálu areálu. V opačném případě může dojít personálem k odpojení. Při opětovném porušení k vykázaní z areálu bez náhrady. V areálu je rovněž na předem určených místech možnost pevného celoročního stání karavanu. Podmínky Vám ochotně sdělí personál areálu.


Areál je otevřený, na noc se nezavírá, ale bude do budoucna vybaven vjezdovou závorou. K internetu se lze zdarma připojit prostřednictvím WIFI pointu u recepce. Povlečení do chat je při pobytu od 3 nocí ZDARMA, v opačném případě je zpoplatněno dle aktuálního ceníku.


SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ

V areálu jsou dvě sociální zařízení, ve kterých se nachází WC a sprchy, které jsou vybavené automaty na teplou vodu. Automaty jsou na žetony, které lze zakoupit na recepci nebo v restauraci. Cena žetonu dle aktuálního ceníku.

První  sociální zařízení se nachází cca 50 m od recepce areálu. Zde je 5 dámských a 5 pánských sprch, WC, mycí kout a sociální zařízení pro tělesně postižené. Sprchy jsou otevřené od 7:00 do 22:00 hod. WC je otevřené NONSTOP.

Druhé sociální zařízení se nachází cca 100 m vlevo od vjezdové brány. Zde jsou 2 dámské a 2 pánské sprchy, které jsou otevřené od 7:00 do 22:00 hod. WC v tomto sociálním zařízení je určeno pro ubytované v chatách:
4D, 5D, 6D, 8D, 9D, 10D, 16, 17, 18 a 19.


PITNÁ VODA

Pitnou vodu mohou ubytování areálu čerpat pouze do uzavíratelných nádob. Kohoutek se nachází na pravé straně restaurace a je střežen kamerovým systémem. Je zde ZAKÁZA umývat nádobí - k tomu slouží mycí kout u sociálního zařízení u recepce, koupat se, čistit zuby - k tomuto účelu jsou sociální zařízení.

V případě problémů s pitnou vodou je možné požádat o natočení pitné vody do uzavíratelné nádoby v restauraci.