Ubytování

Ubytování je možné v chatách, ve vlastním stanu, karavanu či obytném autě. V kempu je možné připojit se na elek.přípojky s odpočtovými hodinami, platí se za skutečně spotřebovaný elek.proud.
Nabízíme také celoroční stání vlastního karavanu v kempu - cena jiná než dle ceníku.

Ubytovací kapacita při plném vytížení chat (tudíž včetně přistýlek) je 135míst.
Pro stany,karavany a obytná auta je počet míst neomezený.

Nástup do chatiček je možný nejdříve od 14.00h do 20.00h.
V den odjezdu se chatičky opouštějí do 10.00h. V areálu samozřejmě můžete zůstat déle.

Vybavení Chat: chaty jsou standardně vybavené: klasické válendy, deky, polštáře, stoleček, židličky, skříň, elektřina a lednice. Do některých chat je bezbariérový vstup pro vozíčkáře. Sociální zařízení je společné v areálu osady. Jsou dvě. Pro vozíčkáře samostatný sprchový kout s WC.

Dvouchata: Chata s velkou společnou zastřešenou terasou a s dvěma samostatnými vchody :
4-lůžková chata s možností přistýlky (chata 5-lůžková), přistýlka je umístěna v předsíni po rozložení klasických 90 cm x 200 cm tzn. chata má celá dohromady (oba vchody) 8-10 míst.Tato chata má předsíňku, kde se nachází skříň, lednice, stoleček, židličky a páté lůžko (když se nerozloží,slouží v chatě jako gaučík). Dále má místnost(pokojík) oddělený závěsem kde jsou klasické čtyři válendy. Těchto dvou-chat je celkem osm,tedy šestnáct vchodů, kolem restaurace.
JEDNA z těchto osmi chat je dál od restaurace a má v každém vchodě jednu palandu a dvě válendy.

Samostatná 4-lůžková chata: Chatu má rodina sama pro sebe. Má jednu velkou místnost kde jsou umístěné čtyři klasické válendy, stoleček, židličky, skříň, lednice. I tato chata má zastřešenou terasu.Těchto chat je celkem šest.

Chata 2-lůžková: Malá samostatná chatička pro 2 osoby - jedna místnost,kde se nachází dvě klasické válendy, stoleček, židličky, skříň, lednice.Chata má malinkou nezastřešenou terásku.Těchto chatiček je pouze pět.

Chata 6-lůžková: Je to taktéž ,,dvouchata" tudíž tato chata má velkou společnou zastřešenou terasu a dva samostatné vchody, každý vchod 6-lůžkový + přistýlka.Tato chata má jednu místnost, kde je v 1/3 závěs.Před závěsem je skříň, stoleček, židličky, lednice a přistýlka (sedmé lůžko) a za závěsem jsou dvě palandy a dvě klasické válendy.Tato chata je jedna.

Chata se sociálním zařízením a kuchyňkou:
Chatu se sociálním zařízením již nemáme k dispozici. Majitel chaty si ji od nás na podzim převzal a ukončili jsme spolupráci. Chatu se sociálním zařízením ale máme v plánu postavit zcela novou. Bohužel ale nevíme, zda chatu do léta zvládneme postavit a zprovoznit. V plánu máme, že by jsme samozřejmě chtěli chatu v létě pronajímat, ale stát se může cokoliv, což člověk nikdy neví... Zatím tedy na chatu nepřijímáme rezervace. Kdo by měl o chatu zájem, může nás kontaktovat koncem května/začátkem června, to už by jsme měli vědět, zda chatu do července stačíme zcela vybavit a zprovoznit. Chata by měla být uvnitř o něco lépe situovaná než chata stávající. Samozřejmě bude mít své sociální zařízení, kuchyňku a bude pro 6+2 osob, jako byla chata dosavadní. Měla by mít tři pokojíky a obývák s kuchyní.

Nástup do chatiček je možný nejdříve od 14.00h do 20.00h.
V den odjezdu se chatičky opouštějí do 10.00h. V areálu samozřejmě můžete zůstat déle.

Kemp je pořád otevřený, na noc se nezavírá, tudíž neomezujeme návštěvníky v době vracení se z výletů.(areál je slepý)

V našem kempu je možné zdarma se připojit na internet pomocí wifi sítě.

Povlečení je při pobytu na 3 a více nocí v chatce zdarma.
Když je ubytování méně než na tři noci, platí se jednorázový poplatek za vyprání za 1sadu. (1sada = povlak na polštář,povlak na deku a prostěradlo).