Ubytování

Ubytování je možné v chatách, ve vlastním stanu, karavanu či obytném autě. V kempu je možné připojit se na el.přípojky s odpočtovými hodinami. (Platí se za skutečně spotřebovaný el.proud)
Nabízíme také celoroční stání vlastního karavanu v kempu - cena dohodou.

Ubytovací kapacita při plném vytížení chat (tudíž včetně přistýlek) je 135míst. Pro stany,karavany a obytná auta je počet míst neomezený.

Nástup do chatiček je od 14.00h do 20.00h. Dříve to není možné!

Nově vybíráme při příjezdu kauci na chatky ve výši 1000,-Kč. Kauce je splatná v HOTOVOSTI!
Pokud nám chatičku předáte v pořádku, kauce Vám bude v plné výši vrácena v den odjezdu.

V den odjezdu se chatičky opouštějí do 10.00h. Nutné převzetí chatky personálem kempu.
V areálu samozřejmě můžete zůstat déle.

Vybavení Chat: chaty jsou standardně vybavené: klasické válendy, deky, polštáře, stoleček, židličky, skříň, elektřina a lednice. Do některých chat je bezbariérový vstup pro vozíčkáře. Sociální zařízení je společné v areálu osady. Jsou dvě. Pro vozíčkáře samostatný sprchový kout s WC.

Dvouchata:
Chata s velkou společnou zastřešenou terasou a s dvěma samostatnými vchody :
4-lůžková chata s možností přistýlky (chata 5-lůžková), přistýlka je umístěna v předsíni po rozložení klasických 90 cm x 200 cm tzn. chata má celá dohromady (oba vchody) 8-10 míst.Tato chata má předsíňku, kde se nachází skříň, lednice, stoleček, židličky a páté lůžko (když se nerozloží,slouží v chatě jako gaučík). Dále má místnost(pokojík) oddělený závěsem kde jsou klasické čtyři válendy.
Těchto dvou-chat je celkem osm,tedy šestnáct vchodů, kolem restaurace.
JEDNA z těchto osmi chat je dál od restaurace a má v každém vchodě jednu palandu a dvě válendy.

Samostatná 4-lůžková chata:
Chatu má rodina sama pro sebe. Má jednu velkou místnost kde jsou umístěné čtyři klasické válendy, stoleček, židličky, skříň, lednice. I tato chata má zastřešenou terasu.Těchto chat je celkem šest.

Chata 2-lůžková:
Malá samostatná chatička pro 2 osoby - jedna místnost,kde se nachází dvě klasické válendy, stoleček, židličky, skříň, lednice.Chata má malinkou nezastřešenou terásku.Těchto chatiček je pouze pět.

Chata 6-lůžková:
Je to taktéž ,,dvouchata" tudíž tato chata má velkou společnou zastřešenou terasu a dva samostatné vchody, každý vchod 6-lůžkový + přistýlka.Tato chata má jednu místnost, kde je v 1/3 závěs.Před závěsem je skříň, stoleček, židličky, lednice a přistýlka (sedmé lůžko) a za závěsem jsou dvě palandy a dvě klasické válendy.Tato chata je jedna.

Chata se sociálním zařízením a kuchyňkou:
Chatu se sociálním zařízením je ve výstavbě.  Rádi bychom chatu pronajímali již tuto sezónu, ale stát se může cokoliv, což člověk nikdy neví... Zatím tedy na chatu nepřijímáme rezervace. Kdo by měl o chatu zájem, může nás kontaktovat koncem května/začátkem června, to už by jsme měli vědět, zda chatu do července stačíme zcela vybavit a zprovoznit. Chata bude mít své sociální zařízení, bude pro 6+2 osob, bude mít tři pokojíky a obývák s kuchyní.

 

Kemp je pořád otevřený, na noc se nezavírá, tudíž neomezujeme návštěvníky v době vracení se z výletů.(areál je slepý)

V našem kempu je možné zdarma se připojit na internet pomocí wifi sítě.

Povlečení je při pobytu na 3 a více nocí v chatce zdarma.
Když je ubytování méně než na tři noci, platí se jednorázový poplatek za vyprání za 1sadu. (1sada = povlak na polštář,povlak na deku a prostěradlo).