Aktivity v kempu

Sportovní aktivity:

Děti se u nás vyhrají nejvíce na dětském hřišti na kterém je např. kolotoč, houpačky a různé prolejzačky.

Samozřejmě pokud není počasí na koupání, jinak je docela obtížné vytáhnout děti z řeky do které je pozvolný vstup a ve které děti vysloveně rádi řádí.

Po celém areálu jsou udržované velké zelené travnaté plochy, které slouží jak ke stanování, tak dětem k jejich hrám(fotbal, líný tenis, míčové hry, bojovky apod..) Fantazii se meze nekladou! 🙂

V místních krásných lesích, ve kterých je příjemně i třeba jen na odpolední buď romantickou procházku či procházku s dětmi.Ti menší děti rády stavějí ,,domečky“ pro zvířátka u stromů z větviček, mechu apod.

Tip na další příjemně strávený den za pěkného počasí je třeba den ,,na vodě“. Stará se o nás firma z Roztok, která půjčuje rafty, kánoe, postará se o veškeré vybavení na vodu a dokonce jsou schopní odvézt Vás proti proudu. Nutná rezervace! www.pujcovna-berounka.cz .

Nechybí u nás ani volejbalové či nohejbalové hřiště, které někteří lidé využívají také na tenis. Síť k tomuto hřišti je možné zapůjčit v recepci.

Když už sluníčko zapadá a chýlí se k večeru je možné využít různě po celém areálu venkovní ohniště k opečení špekáčku nebo je možné vytáhnout si vlastní grily a nějakou tu dobrůtku ugrilovat. U ohnišť nechybí přírodní lavičky.

Nesmí chybět různé turistické aktivity, cyklistické aktivity

Dále samozřejmě rybařina (řeka skrývá velká tajemství), houbařina(někteří houbaři si libují velké úlovky).V recepci je možné zakoupení povolenky k rybolovu (hostovačky).

Koupání: V řece s pozvolným vstupem do vody, travnatá-písečná pláž(písek z řeky).