Ubytování

Ubytování je možné v chatách, ve vlastním stanu, karavanu či obytném autě. V kempu je možné připojit se na elek.přípojky s odpočtovými hodinami, platí se za skutečně spotřebovaný elek.proud.
 Nabízíme také celoroční stání vlastního karavanu v kempu – cena jiná než dle ceníku.
—–
Ubytovací kapacita při plném vytížení chat (tudíž včetně přistýlek) je 135míst.
Pro stany,karavany a obytná auta je počet míst neomezený.
 —-
Nástup do chatiček je možný nejdříve od 14.00h do 20.00h.
V den odjezdu se chatičky opouštějí do 10.00h. V areálu samozřejmě můžete zůstat déle.
—-
Vybavení Chat: chaty jsou standardně vybavené: klasické válendy, deky, polštáře, stoleček, židličky, skříň, elektřina a lednice. Do některých chat je bezbariérový vstup pro vozíčkáře. Sociální zařízení je společné v areálu osady. Jsou dvě. Pro vozíčkáře samostatný sprchový kout s WC.
 —-
Dvouchata: Chata s velkou zastřešenou terasou společnou a s dvěma samostatnými vchody :
4-lůžková chata s možností přistýlky (chata 5-lůžková), přistýlka je umístěna v předsíni po rozložení klasických 90 cm x 200 cm tzn. chata má celá dohromady (oba vchody) 8-10 míst.Tato chata má předsíňku, kde se nachází skříň, lednice, stoleček, židličky a páté lůžko (když se nerozloží,slouží v chatě jako gaučík). Dále má místnost(pokojík) oddělený závěsem kde jsou klasické čtyři válendy. Těchto dvou-chat je celkem osm,tedy šestnáct vchodů, kolem restaurace.
JEDNA z těchto osmi chat je dál od restaurace a má v každém vchodě jednu palandu a dvě válendy.
 —-
Samostatná 4-lůžková chata: Chatu má rodina sama pro sebe. Má jednu velkou místnost kde jsou umístěné čtyři klasické válendy, stoleček, židličky, skříň, lednice. I tato chata má zastřešenou terasu.Těchto chat je celkem šest.
 —-
Chata 2-lůžková: Malá samostatná chatička pro 2 osoby – jedna místnost,kde se nachází dvě klasické válendy, stoleček, židličky, skříň, lednice.Chata má malinkou nezastřešenou terásku.Těchto chatiček je pouze pět.
 —-
Chata 6-lůžková: Je to taktéž ,,dvouchata“ tudíž tato chata má velkou zastřešenou společnou terasu a dva samostatné vchody, každý vchod 6-lůžkový + přistýlka.Tato chata má jednu místnost, kde v 1/3 je závěs.Před závěsem je skříň, stoleček, židličky, lednice a přistýlka (sedmé lůžko) a za závěsem jsou dvě palandy a dvě klasické válendy.Tato chata je jedna.
 —-
Chata se sociálním zařízením a kuchyňkou: je pouze jedna!
Chata se nachází na klidném místě dál od místní restaurace. Má dvě terasy, na kterých se dají strávit krásné večery a posezení s přáteli. Chatu lze použít pro jednu či dvě rodiny (6+2 míst). Před vchodem do chaty je první zastřešená terasa, následuje maličká předsíň a dále první větší místnost.V první místnosti je vybavená kuchyňka (nádobí,hrnce,elek.kamna s troubou,mikrovlnná trouba,rychlovarná konvice,lednice)jídelní stůl, sedačka s křeslem, televize, krbová kamna a vchod na druhou nezastřešenou terasu.Dále je další místnost kde je palanda, schodiště do podkroví a vchod do koupelny.V koupelně je klasické WC, sprchový kout a umyvadlo.V podkroví (schodiště dolů je uprostřed a vedou nahoru půdní schody,tzn. schodiště je strmé!) je po pravé i levé straně jedno letiště a jsou zde dvě matrace – přistýlky(proto 6+2míst) a spousty místa.
Parkování je možné přímo u chaty. Před rezervací doporučujeme přijet si ji prohlédnout. Chata je též zobrazena v naší fotogalerii!
 —-
Nástup do chatiček je možný nejdříve od 14.00h do 20.00h.
V den odjezdu se chatičky opouštějí do 10.00h. V areálu samozřejmě můžete zůstat déle.
 —-
Kemp je pořád otevřený,na noc se nezavírá,tudíž neomezujeme návštěvníky v době vracení se z výletů.(areál je slepý)
V našem kempu je možné zdarma se připojit na internet pomocí wifi sítě.
Povlečení je při pobytu na 3 a více nocí v chatce zdarma.
Když je ubytování méně než na tři noci,tak se platí jednorázový poplatek za 1sadu. (1sada = povlak na polštář,povlak na deku a prostěradlo).